Od nowego roku 2015 wprowadzamy do zajęć edukacyjnych język Hiszpański. Język Hiszpański staje się coraz bardziej popularny...

Kliknij po szczegóły

Zachęcamy do złożenia opini o naszym przedszkolu. Każda informacja jest dla nas cenna

Komentarze   

+2 #6 Emilia 2016-01-07 10:59
Z czystym sercem mogę polecić przedszkole. Mój synek znalazł tam wspaniałą i serdeczną opiekę. Domową atmosferę i dużo serca. Czuje, że rozwija się a do tego świetnie bawi i czuje bezpieczny. Kadra ma czas dla dzieci i indywidualnie podchodzi do ich potrzeb.
Cytować
+5 #5 Beata 2015-09-01 10:59
Przedszkole z dużym potencjałem - przyjazne wnętrza, sympatyczna kadra, w pobliżu duży miejski plac zabaw i przede wszystkim dziecko, które chętnie tam uczęszcza. Oby tylko tak dalej.
Cytować
+4 #4 Dariusz 2015-06-25 21:06
Popieram opinie moich poprzedniczek i nie chcę się powtarzać. Fachowa, miła i troskliwa opieka, dzieciaki radosne, czegoż chcieć więcej.........POLECAM
Cytować
+7 #3 Ewelina 2015-06-11 07:28
Z wielką chęcią i szczerością polecę placówkę wszystkim pełnym obawom rodzicom/opiekunom. Jako matka, sama przeżywałam dylemat, komu powierzyć pod opiekę swoją malutka córeczkę, wybrałam Misiową Krainę i decyzji nie żałuję. Opieka super, personel super, a córeczka szczęśliwa, co jest dla mnie potwierdzeniem dobrego wyboru. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, oddając dzieciaczka pod opiekę w danej placówce, szybko się ich pozbędzie. Ja jestem zadowolona i tego samego życzę wszystkim rodzicom :-)
Cytować
+8 #2 Agata 2015-05-28 20:07
Mój synek jest na etapie adaptacji w Misiowej Krainie. Jestem przekonana, że wybór jest najlepszy dla niego - dwie przedszkolanki poznałam w samych superlatywach, kiedy mój starszy syn uczęszczał do placówki, w której zajmowały się wychowywaniem dzieci. Do dziś starszy syn bardzo pozytywnie wspomina ten etap dzieciństwa i opiekujące się nim ciocie.... Wiem, że młodszy synek spędzi pożytecznie czas, kiedy ja będę w pracy z dobrze wykształconą pedagog i psycholog dziecięcą oraz z zespołem, który nadzoruje.
Widać, że dzieci są uśmiechnięte i szczęśliwe w tym przedszkolu.
Cytować
+12 #1 Paulina Wróblewska 2015-05-27 20:16
Przedszkole godne polecenia.Opiekunki są miłe, uśmiechnięte, serdeczne. Córka z przyjemnością chodzi do przedszkola, widać ze wszystkich zależy żeby dziecko czuło się tam dobrze. Personel jest bardzo profesjonalny. Dzieci uczą się samodzielności i odpowiedzialności. Każdy zgłaszany problem traktowany jest poważnie, respektowane są wszystkie uwagi i prośby, np. chociażby odnośnie diety dziecka itp.. Ciocie naprawdę lubią dzieciaki i troszczą się o nie!!! Serdecznie polecam!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Warszawa - logo

Google+

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji