Od nowego roku 2015 wprowadzamy do zajęć edukacyjnych język Hiszpański. Język Hiszpański staje się coraz bardziej popularny...

Kliknij po szczegóły

Teatr DuetSerdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na spektakl GRZECZNIE I BEZPIECZNIE Teatru Duet z Krakowa który odbędzie się dnia 21.01.2015 o godz.12:00 w przedszkolu Misiowa Kraina. Istnieje również możliwość uczestnictwa dzieci z poza przedszkola - koszt spektaklu dla dzieci z poza placówki wynosi 10zł. O udziale, decyduje kolejność zgłoszenia - liczba miejsc jest ograniczona. Bajka ta pokazuje przedszkolakom jak należy się zachowywać, by być kulturalnym i bezpiecznym na ulicy, podwórku czy placu zabaw.

Opowiada również o bezpieczeństwie w domu, w szkole, na wycieczkach czy na wakacjach. Uczy dzieci też, jak ważne jest segregowanie śmieci i dbanie o środowisko w którym żyjemy. Dzieci będą miały także możliwość czynnego uczestniczenia w spektaklu, występować w niektórych scenach wraz z aktorami, zabawy w odgadywanie pokazywanych znaków. Przesłaniem bajki jest uświadomienie już od najmłodszych lat, jak ważne jest dbanie o nasze środowisko naturalne w którym wszyscy żyjemy i aby żyć zdrowo trzeba o nie dbać, trzeba nauczyć się segregować śmieci i umieszczać je w odpowiednim miejscu. Serdecznie Zapraszamy.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Warszawa - logo

Google+

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji