Od nowego roku 2015 wprowadzamy do zajęć edukacyjnych język Hiszpański. Język Hiszpański staje się coraz bardziej popularny...

Kliknij po szczegóły

Bal karnawałowy z profesorem BidonBal karnawałowy z Wodzirejem - Szalony profesor Bidon, z zespołu Dziecięcej Akademii Artystycznej - wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 5 lat na szalony bal, który odbędzie się w dniu 22 stycznia 2015 o godzinie: 15:00 w naszym przedszkolu Misiowa Kraina w Pruszkowie przy ulicy Sienkiewicza 5.

Teatr DuetSerdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na spektakl GRZECZNIE I BEZPIECZNIE Teatru Duet z Krakowa który odbędzie się dnia 21.01.2015 o godz.12:00 w przedszkolu Misiowa Kraina. Istnieje również możliwość uczestnictwa dzieci z poza przedszkola - koszt spektaklu dla dzieci z poza placówki wynosi 10zł. O udziale, decyduje kolejność zgłoszenia - liczba miejsc jest ograniczona. Bajka ta pokazuje przedszkolakom jak należy się zachowywać, by być kulturalnym i bezpiecznym na ulicy, podwórku czy placu zabaw.

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Warszawa - logo

Google+

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji